Świat w czasie pandemii

Biedronka
Biedronka 28.05.2020
Biedronka

 

Czas zwolnienia, być może wytchnienia, przemyśleń. Cały świat w ciągłym biegu nagle wychamował i zaskoczył nas wszystkich. Mały wirus spowodował mnóstwo zmian w naszym życiu. Na szczęście markety, które tak uwielbiacie dostosowały się doskonale do obecnych wymagań i z pełną odpowiedzialnością udostępniły nam sklepy, abyśmy mogli czuć się bezpiecznie. W tak dziwnych czasach nie zapomnijcie proszę o dwóch chyba najważniejszych dniach w roku poza świętami. Dzień Matki oraz Dzień Dziecka.

 

Oferta Biedronki od 25.05 aktualna do 30.05 oferuje nam nawet drobne upominki, które możemy wręczyć naszym mamom. Czekolada czy bukiecik kwiatów ucieszy każdą mamę, a przy tym będzie to dobra okazja do spotkania. Nie obawiajcie się, jeśli nie macie styczności z osobą chorą, to wystarczy, że będziecie przestrzegać podstawowe zasady higieny, a będziecie bezpieczni.

 

W tej ofercie pojawiły się również artykuły dla naszych milusińskich, które są świetnym pomysłem na prezent w Dniu Dziecka. Wyczekujcie oferty od 28.05, w której z pewnością pojawi się mnóstwo zabawek i nie tylko, aby ten dzień 1.06 był naprawdę wyjątkowy. Aby nasze pociechy, które również przeżywają mocno jak nie mocniej niż my stan kwarantanny, mogły choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości i przenieść się w ten magiczny świat dziecka, o którym my dorośli tak często niestety zapominamy.

 

W gazetce Okazje Tygodnia aktualnej od 25.05 do 6.06 również znajdziecie mnóstwo zabawek w bardzo ciekawej ofercie cenowej. Zestawy Lego czy LOL surprice dla młodszych jak dla trochę starczych dzieci smartwatch czy odjazdowa hulajnoga elektryczna w super cienie 349 zł.

 

Spieszcie się aby móc sprawić ten dzień naprawdę kolorowy i wesoły.

 

Trzymajcie się w zdrowiu i do tropienia!

 


Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „Przejdź do strony”.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.