Okazje tygodnia 16.03 do 28.03.2020 marzec

Biedronka
Biedronka gazetka 16.03.2020
Biedronka

W Biedronka od 16.03.2020 startują promocje na : T - shirty, torby sportowe Kappa, bluza dresowa, spodnie dresowe – dla dorosłych i dla dzieci.

W gazetce znajdziemy również matę uniwersalna za 19,99, dywaniki łazienkowe za 29,99, odkurzacz za 179, robot sprzątający za 449, myjka parowa, kosz automatyczny, suszarka, żelazko parowe, filmy na DVD, książeczki dla dzieci i wiele zabawek. M.in. Samochodziki, laleczki ,zabawki drewniane.

Dla domu znajdziesz w gazetce Biedronki również kołdry, poduszki, pościel dwustronną, koc Disney, narzędzia ogrodowe ( sekator, łopatka, grabie, kultywator), skrzynia ogrodowa, rękawiczki czy lampkę solarną.


Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „Przejdź do strony”.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.