Katalog zabawek

Biedronka
Biedronka od 9.11 do 24.12
Biedronka

 

Jak co roku święta nas zaskakują. A to zima zaskoczy kierowców obfitymi opadami deszczu. A to 6 grudnia okazuje się, że jest za dwa dni, a my dla naszych pociech jeszcze nic nie mamy. W obliczu pandemii i ograniczonego dostępu do sklepów, galerii handlowych i innych, powinniśmy już teraz zadbać o to, aby kupić naszym dzieciom wspaniałe prezenty. I jak zima i święta nas ciągle zaskakują tak Biedronka również. Każdego roku przygotowuje katalog z zabawkami ze świetnymi propozycjami w bardzo dobrych okazjach cenowych. Dzieci również mają bardzo ciężki czas te malutkie jak i te starsze. Pandemia jest czasem, na który nikt nie był przygotowany, dlatego zadbajmy o to aby 6 grudnia był czasem pełnym zabawy. Każdego dnia uczniowie siedzący online przed komputerami wytężają swoje głowy i starają się jak tylko mogą. Sprawmy, aby znaleźli wytchnienie i radość w czasie rozpakowywania prezentów.

 

Oferta Biedronki ważna jest od 9.11 i trwać będzie aż do 24.12. Znajdziecie tam kultowe klocki Lego w bardzo niskich cenach. Superhity  z Lego Duplo dla najmłodszych czy Lego City dla starszych dzieci.

 

Z pewnością wiecie, że w sobotę 14 listopada ruszył nowy program Lego Masters emitowany na kanale TVN o godzinie 20.00. Biedronka przedstawia loterię Lego Masters, w której można wygrać szałowe nagrody. Wejdźcie na stronę legomastersloteria.pl poznajcie warunki regulaminu loterii i wygrywajcie. Powodzenia!

 

Ponadto firma Elefun w Biedronce w promocyjnych cenach. Klocki drewniane są świetnym rozwiązaniem dla maluszków, są one ekologiczne, wytworzone z najwyższej jakości produktów, a zarazem rozwijają zdolności motoryczne niemowląt.

 

Naprawdę warto spokojnie przejrzeć katalog, a nawet pokazać go swoim milusińskim, aby zakreślili to co im najbardziej się podoba. W ten sposób będziecie mieć pewność, że prezent będzie trafiony w dziesiątkę.

 

Życząc zdrowia namawiam do przeglądnięcia katalogu. Teraz Biedronka współpracuje z firmą kurierską Glovo i nie musicie wychodzić z domu. Wystarczy, że zrobicie zakupy przez internet i nie będziecie narażać siebie oraz swoich bliskich na zachorowanie.

 

Powodzenia w loterii i jeszcze raz dużo zdrowia dla Was wszystkich!

 


Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „Przejdź do strony”.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.