Oferta Biedronka od 1.06

Biedronka
Oferta Biedronka od 1.06
Biedronka

1 czerwca jakże piękny dzień w roku. Dzień Dziecka każdemu kojarzy się pozytywnie. Nie zapomnijmy jednak, że to również dzień rozpoczynający powoli lato. Szykujmy się do niego już teraz, abyśmy byli przygotowani na upalne dni. W Biedronce zawsze pełno atrakcyjnych produktów w bardzo niskich cenach. A do tego gdy posiadamy kartę lojalnościową możemy liczyć na świetne rabaty.

W naszym ulubionym markecie z pewnością pojawią się te produkty, które już dobrze znamy jak i te które będą ciekawą nowością. Dlatego pilnujcie dokładnie aplikacji, aby nic nie umknęło Waszej uwadze. Z Tropicielem Okazji zawsze będziecie pierwsi. A kto pierwszy ten najlepszy. W takim razie czekajcie w blokach startowych a niebawem pojawi się oferta Biedronki ważna od 1.06.

Pozostańcie w zdrowiu i czujnie czekajcie na ofertę!


Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „Przejdź do strony”.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.