oferta obowiązuje od 28.01 do 3.02

Biedronka
Oceń nas
oferta obowiązuje od 28.01 do 3.02
Biedronka

 

Ale Tydzień,

 

Biedronka zapowiada wspaniały tydzień. Koniecznie zobaczcie obowiązującą ofertę sieci. Wszystkie parówki 70% taniej drugie takie samo opakowania. W duecie się opłaca kupować. Ale również inne produkty kupowane podwójnie są w promocyjnych cenach: mleko Bebiko, ciastka jeżyki czy kruche ciasteczka. O wszystkich pozostałych promocjach dowiecie się z gazetki promocyjnej Biedronki obowiązującej od 28 lutego.

 

Chce Waszą uwagę zwrócić na nieco inne produkty, a mianowicie ryby. Są one w świetnych cenach, ale przede wszystkim są bardzo zdrowe. Ryby to jeden z niezbędnych elementów zbilansowanej diety i główne źródło kwasów omega-3. Znajdują się w nich także witaminy A, D, E oraz z grupy B. Są bogate w białko i składniki mineralne – jod, selen i żelazo, dlatego warto sięgać po ryby 2-3 razy w tygodniu.

 

Wszystkie wędzone łososie w Biedronce znajdziecie 50% taniej kupując dwa opakowania. Ponadto ryby dla smakoszy są w markecie również w świetnych cenach.

 

Okres zimowy jest bardzo problemowy jeśli chodzi o nasze zdrowie, tym bardziej gdy na świecie panuje wirus. Zabezpieczmy swoje organizmy od środka i jedzmy zdrową żywność. Spowoduje to, że nasza flora bakteryjna w jelitach będzie na tyle silna, że organizm poradzi sobie nawet z trudnymi infekcjami. Dlatego bardzo ważna jest profilaktyka, żeby zapobiec diagnostyce.

 

W tym tygodniu Biedronka proponuje włoskie smaki. Autentyczne włoskie wędliny, makarony czy sery mogą być inspiracją w kuchni dla każdego miłośnika słonecznej Italii.

 

Polecam stronę 27 gazetki  - tam super przepis na pizzę neapolitańską z tuńczykiem. A na stronie 31 znajdziecie prosty, a przy tym genialny przepis na risotto z karczochami.

 

Są i inne przepisy na włoskie smaki dlatego zobaczcie tę gazetkę i zachęcam do zdrowego, domowego kucharzenia.

 


Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „Przejdź do strony”.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.