Święta z Biedronką

Biedronka
Święta z Biedronką
Biedronka

Drodzy Tropiciele!

Pragnę zwrócić Waszą uwagę na okazje w Biedronce. Od poniedziałku w ofercie znajdziecie robot sprzątający SMART. Bardzo przydatny produkt zwłaszcza dla zapracowanych, który sprząta Wasze mieszkanka w czasie, gdy Was nie ma w domu. Zbliżają się święta w związku z czym należy przygotować się do stworzenie typowo świątecznej atmosfery. W biedronce w okazyjnych cenach można kupić obrusy świąteczne, bieżniki, piękne świece czy dekoracje lustrzane. Dzięki bogatej ofercie Biedronki możecie nabyć ciekawe produkty na prezenty dla najbliższych tj.: pościel, frotowe ręczniki, urządzenie do masażu, multifunkcyjną golarkę męską czy po prostu kolorowe, jakże w tym sezonie modne, skarpety dla Niego. A  po świętach wskakujcie w nowo zakupione dresy i po wielkim ucztowaniu przy świątecznym stole spędzajcie czas w sportowym stylu. Dla tych co wolą położyć się pod ciepłym kocem z gorącą  herbatką Biedronka proponuje bogaty wybór książek.

Oczywiście jedna z ulubionych sieci nie zapomina o najmłodszych. Dla naszych milusińskich dedykowana gazetka z promocjami. Zabawki w Biedronce są w zaskakujących niskich cenach. Oryginalne klocki Lego, lalki Anna i Elza. A jeśli macie w swoim domu fana Krainy Lodu koniecznie zajrzyjcie na stronę 10 gazetki „Zabawki wielka rzecz dla maluchów”, ponieważ możecie wziąć udział w konkursie. Nagrody są rewelacyjne. Dla maluszków bardzo ciekawe zabawki edukacyjne, ale również przemiłe pluszaczki, z których każdy maluch będzie zadowolony.

Zapraszam do zobaczenia gazetek promocyjnych, w których każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie i bliskich.


Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „Przejdź do strony”.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.